Image

Yenilikçi Projelerle Geleceği Şekillendiriyoruz

Dijital Yolculukta İz Bırakan Çözümlerimiz:

E-Ticaret platformumuz, online ticarette güçlü bir varlık oluşturmanıza yardımcı olurken; evden eve nakliyat projemiz, taşınma sürecini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yönetiyor. Sosyal yemek ağı projemiz, sosyallik katan insanları bir araya getirirken; hazır web site projelerimiz, işletmelerin dijital varlıklarını hızla oluşturmalarını sağlıyor. Müşteri ihtiyaçlarına odaklanan projelerimizle, farklı sektörlerde etkili ve inovatif çözümler sunarak dijital yolculukta iz bırakıyoruz.

İnovatif Yaklaşım

Etkileyici çözümlerimizle, dijital dünyada fark yaratıyor ve geleceğe şekil veriyoruz.

Yatırımcısını Bekleyen Bazı Projelerimiz:

Biz Bize Yemek

Bizbizeyemek Şehrin en iyi restoranlarda lezzetli menüler üzerinden insanları bir araya getiren sosyal bir yemek ağıdır. Amacımız “gerçek hayatta”, çevrimdışı online sosyal ağlar oluşturmayı hedefliyor. Burada yeni insanlarla tanışılsın, harika dostluklar kurulsun ve eğlenceli sosyal yemek deneyimin tadını çıkarmak maksatlı kurulmuştur.

Web Kurdur

Webkurdur, gelişmiş ve modern web siteleri oluşturmak için hizmet veren bir platformdur. Tasarım dünyasında öne çıkmak ve rakiplerin önüne geçmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Webkurdur, e-ticaret siteleri, sektörel web siteleri ve beyaz eşya teknik servis siteleri gibi farklı kategorilerde hizmet sunmaktadır.

Nakliyat Evi

2008 yılında bir grup girişimci gençlerin bir araya gelerek nakliyat konusunda ülkemizdeki online açığı görerek başlattığı bir projedir. O yıllarda daha kapsamlı olan nakliyatzinciri.com olarak yayın hayatına başladı. Daha sonra niş olan dar alanda en çok ihtiyaç duyulan evden eve nakliyat olarak yayın hayatına devam etti.

E-MageShop

e-mageshop kurulduğu günden itibaren e-ticaret sektörünün vazgeçilmez parçası olan her türlü ürünlerin satışı yapıldığı siteler kurup, tasarlamaktadır. Magento dünyanın en popüler e-ticaret yazılımıdır. 2008 yılında ilk sürümünü yayınlamış ve bugüne kadar 200.000 üzerinde firmaya hizmet vermektedir. Dünya çapında e-ticaret yapan her 4 firmadan 1 tanesi Magento’yu tercih etmektedir.

Fırsat Ürün

2008 yılında başlangıçta “Günde tek ürün fırsat ürün” sloganıyla Türkiye’de yayın hayatına geçen ilk yenilikçi projeydi. Her gün fırsat sayılabilecek ürünler yayınlanıyor ve satışları yapılıyordu. Daha sonra talepler doğrultusunda çoklu fırsat ürünler yayınlanmaya başlandı.

Posta listemize abone olun. Haber bültenimizi almak için posta listemize katılın

En son haberlerimiz, ücretsiz kaynaklarımız ve çok daha fazlası ile sizi güncel tutacağız.
Don’t worry, we won’t spam you.